Wapro erp w przedsiębiorstwach

Wapro erp jest to program, który pomoże w obsłudze działalności gospodarczej. W czasie, gdy dane przedsiębiorstwo rozwija się i rozrasta, może być większe zapotrzebowanie na przykład na komputery, a co z tym się wiąże i na oprogramowanie dla firmy. Wapro erp daje możliwość rozbudowy funkcjonalności programu, można go dopasować do konkretnej branży. W celu rozszerzenia działania programów, wystarczy po prostu dokupić licencję programu na kolejne stanowiska pracy. Posiadane programy można rozbudować w taki sposób, że będą ze sobą współpracowały i stworzą ogólny system do zarządzania firmą. Wapro erp dostępny jest w kilku liniach produktywnych, w zależności od wielkości firmy, które różnią się od siebie funkcjonalnością.

Na rozpoczęcie pracy z programem, polecany jest pakiet START, który przeznaczony jest dla początkujących firm. Z czasem jeśli jest taka potrzeba można przenieść się na pakiet BIZNES, który jest jeszcze bardziej funkcjonalny i zaawansowany. Najwyższym pakietem jest pakiet PRESTIŻ,  który przeznaczony jest dla najbardziej wymagających klientów. Ten pakiet między innymi posiada już możliwość różnego rodzaju analiz. W swojej ofercie program wapro erp, posiada też linie specjalistyczne, które są celowo przeznaczone dla wybranych grup. Linie specjalistyczne ułatwiają pracę w takich dziedzinach jak: finanse, administracja publiczna czy także mobilna sprzedaż. Przede wszystkim, główne zalety wszystkich programów to:

  • chronienie dostępu jak i wszystkich danych za pomocą specjalnych haseł,
  • możliwa jest również identyfikacja użytkowników,
  • wspierane są niestandardowe potrzeby wszystkich klientów.

Warto wiedzieć, iż w programach zawarty jest specjalny moduł, który kontroluje dane i wprowadza autokorektę.  Jest też możliwość tworzenia odpowiednich kopii zapasowych. Programy są niezwykle proste w instalacji, konfiguracji oraz oczywiście w obsłudze. Natomiast, bardzo ważne jest również to, iż wapro erp charakteryzuje się niskimi kosztami zakupu i wdrożenia całego systemu do danej firmy.